Статті

Варильні поверхні: як обрати відповідне рішення?

Варильні поверхні

Неважливо, чи люблять користувачі готувати, чи їх навички обмежуються лише окропом для чаю або розігрівом готової страви з магазину. Плита — це необхідне обладнання в кожному будинку. Можна обирати, серед інших індукційні, електричні та газові плити, представленні в асортименті https://electrolux-partner.com.ua/ru/cat/prigotuvannya-yizhi/varilni-poverkhni. На чому зупинитися?

Купуючи квартиру на первинному ринку, тобто в новобудові, не доводиться розраховувати на газову плиту. Такі установки давно вийшли з моди, головним чином через безпеку.

Зараз техніка орієнтована на сучасність та функціональність, саме тому керамічні та індукційні варильні панелі стали більш популярними. 

Газові плити

Природний газ, як деревина та вугілля, є найбільш природним джерелом вогню та тепла. Тому газова плита стане чудовим рішенням для всіх прихильників натуральної та традиційної кулінарії. Донедавна газові плити панували на кожній кухні.

Нині вони також популярні, особливо серед людей, які неохоче слідкують за новомодними тенденціями. У магазинах можна знайти різні типи газових плит. Ці сучасні моделі мають еліптичні пальники, на яких можна готувати швидше, а також можна поставити на них, наприклад, будь-який вогнестійкий посуд.

Електричні (керамічні) варильні поверхні

Цей тип плит існує вже кілька десятиліть, але лише відхід від їх традиційного дизайну змусив їх популярність зростати. Використання плоских керамічних поверхонь призвело до того, що ці плити придбали групу прихильників і часто зустрічаються на кухнях. Нагрівачі розташовані безпосередньо під варильною поверхнею, роблячи їх непомітними. Цей зовнішній вигляд, безумовно, є більш сприятливим для покупки, аргументів щодо якої ще є багато.

Індукційні плити

Найсучасніше з рішень. Чому? Під скляною пластиною індукційних плит розташовані котушки, що генерують змінне електромагнітне поле. Помістивши на поверхню каструлю зі феромагнітної сталі, яка притягується магнітом, отримується тепло, що генерується індукцією. Це робить приготування їжі ефективним та енергоощадним процесом. Тепло генерується лише в посуді, а не по всій площині варильної поверхні, як це відбувається з керамічними плитами. 

Індукційні, електричні та газові плити – що вибрати?

Як можна бачити вище, кожне рішення відрізняється. Тож яке з них слід вибрати, облаштовуючи квартиру?

Перш за все, потрібно врахувати те, що найбільше турбує домочадців. Саме це повинно бути основною метою відбору при облаштуванні квартири.

*На правах реклами