Технології

Принтер для друку відео в домашніх умовах

домашній 3D-принтер LitiHolo

На краудфандинговому майданчику Kickstarter стартував збір коштів на 3D-принтер, що дозволяє кожному бажаючому виготовляти голограми у себе вдома. З його допомогою можна буквально надрукувати на невеликій картці анімацію або тривимірне зображення.

Компанія MIT Media Lab аонсировала перший домашній 3D-принтер LitiHolo, який вміє створювати справжні голографічні зображення. Представники стартапу заявляють, що подібна технологія все активніше проникає в усі галузі, але досі покладається на промислові методи виробництва.

Читайте також:  YouTube на тиждень перетвориться в магазин на дивані

Голограма

Для створення голограми потрібна спеціальна плівка, на якій за допомогою світлової модуляції на основі лазера створюється кодоване тривимірне зображення. Хитрість полягає в тому, що кожен піксель містить до 23 картинок, що дозволяє при погляді під різними кутами побачити рухоме зображення.

Принтер здатний працювати з 3D-моделями, створеними в таких популярних програмах, як Sketchfab, Qlone та інших, які засновані на технології тривимірного рендеринга. Користувачі також зможуть знімати ролики за допомогою камери смартфона, роздруковуючи їх для перегляду у вигляді голографічних зображень на картках розміром приблизно 10х13 см.

Стартова ціна LitiHolo на Kickstarter становить $899. Необхідна сума в $30 000 перевищена в кілька разів, хоча до завершення збору коштів ще майже три тижні.

Читайте також:  Виробник човнів випустив «вічний» електродвигун

Джерело: Kickstarter