Авто

Експерти назвали автовиробників з кращими дилерами

Porsche Taycan

Американська аналітична компанія J. D. Power склала свіжий рейтинг автовиробників на основі рівня якості клієнтського обслуговування їх офіційних дилерів в США.

Експерти компанії J. D. Power з’ясували, дилери яких автомобільних брендів стали кращими за якістю обслуговування клієнтів на території США в 2020 році. Загальна задоволеність клієнтів відвідуваннями дилера зросла в минулому році на 10 балів — до 847 з 1000.

Цей показник, відзначають аналітики, збільшується шостий рік поспіль. У дослідженні взяли участь понад 62 000 власників нових автомобілів віком до трьох років, на які зазвичай поширюється гарантія виробника. При цьому загальна кількість відвідувань офіційних дилерів в 2020 році знизилася на 6 відсотків.

Читайте також:  Шпигуни розкрили зовнішність оновленого Kia Cerato

J. D. Power розділив всі автомобільні бренди в рейтингу на дві категорії-преміальні і масові. Першу категорію очолила марка Porsche з 899 балами з 1000, за нею йдуть японські бренди Lexus (895 балів) і Infiniti (887 балів).

Дилери американських автовиробників замкнули п’ятірку кращих преміальних марок: Cadillac набрав 883 бали, Lincoln — 872 бали. Серед масових брендів лідирує MINI з 864 балами, трохи відстав Buick (859 балів) і Mitsubishi (857 балів).

Замикають п’ятірку кращих у своєму сегменті дилери американського бренду GMC (856 балів) і корейської марки Kia (855 балів).