Авто

Nissan і Mitsubishi випустять електрокар за 485 000 гривень

Nissan IMk Concept

Nissan і Mitsubishi випустять електрокар вартістю менше 2 мільйонів єн (485 тисяч гривень). Японські журналісти з’ясували, що новинка буде відноситись до сегменту кей-карів і відзначиться запасом ходу не більше 200 кілометрів. Прем’єра недорогого міського електромобіля очікується в наступному році.

За оцінкою видання Nikkei Asia, в таких містах, як Токіо, ціна сіті-кара Альянсу Nissan-Mitsubishi може впасти до позначки один мільйон єн (241 тисячі гривень) завдяки урядовим субсидіям. Це майже втричі нижче, ніж вартість нещодавно знятого з виробництва електромобіля Mitsubishi i-MiEV.

Недорогий електрокар Nissan-Mitsubishi напевно виявиться більшим і потужнішим за крихітний C + Pod, хоча за ціною новинка японського альянсу буде порівнянна з мінікаром Toyota. Якщо Nissan і Mitsubishi вдасться випустити електричний кей-кар за ціною бензинового, то на внутрішньому ринку модель чекає успіх.

Читайте також:  Honda показала близький до серійного електричний кросовер

Сегмент кей-карів в Японії надзвичайно популярний: до 40 відсотків продажів нових автомобілів в Країні висхідного сонця припадає на субкомпактні моделі довжиною менше 3,4 метра і шириною менше 1,48 метра.

На даний момент найпопулярнішим електромобілем Nissan є хетчбек Leaf-п’ятидверка коштує в Японії від 3,3 мільйона ієн без урахування субсидій. Що стосується Mitsubishi, то після відставки i-MiEV “чистих” легкових електромобілів в лінійці немає, але протягом року повинен з’явитися «батарейний» автомобіль, створений в партнерстві з китайською фірмою GAC.