Технології

Нова розробка Apple захищає від здуття акумуляторів

Apple

Інженери американської компанії придумали, як вирішити проблему здуття акумуляторів в мобільних пристроях. Подібне явище нерідко призводить до поломки смартфона та інших гаджетів, тому важливо навчитися його запобігати на ранніх стадіях.

У двох нових патентах Apple описується спосіб виявлення здуття акумулятора на самих ранніх етапах. Зараз компанія змушена конструювати свої пристрої з урахуванням можливого розширення батареї, щоб в разі чого не пошкодилися сусідні компоненти.

Однак чим менше гаджет, тим зробити це все складніше. Тому пропонується поміщати акумулятор в додатковий металевий каркас, що захистить сусідні деталі навіть в разі здуття.

Читайте також:  Apple увійшла в топ-5 світових брендів ПК з продажу

Apple

У другому патенті описується декілька рішень для виявлення та зменшення здуття батареї. Так, спеціальний датчик зможе сигналізувати процесору про здуття. У разі початку цього процесу пристрій автоматично обмежить подачу струму, щоб запобігти подальшому розширенню акумулятора. Одночасно власник буде повідомлений про зміни всередині його гаджета.

Apple

Цікаво, що зовсім недавно подібну технологію запобігання здуття акумуляторів запатентувала Xiaomi. Поки неясно, коли такі розробки з’являться в комерційних пристроях і з’являться взагалі.