Технології

Apple забанила користувача в iCloud через прізвище

Apple iCloud

Випадок дівчата, чий аккаунт в хмарному сховищі iCloud заблокували на півроку, демонструє, що Apple відповідально ставиться до конфіденційності та захисту даних, але часом все ж перегинає палицю. Адже причиною блокування стало прізвище.

Про проблему з доступом до сервісу iCloud розповіла дівчина на ім’я Рейчел Тру (Rachel True). Насправді в її Прізвища немає нічого незвичайного, але тільки не для алгоритму Apple, який вирішив заблокувати користувача з надуманих причин.

Читайте також:  Названа країна з найдорожчим iPhone 13

Як розповіла дівчина, вона просто ненавмисно надрукувала маленьку букву “t” замість великої. Однак слова “True” і “False” використовуються програмою для перевірки автентичності даних. А значить, система могла невірно витлумачити прізвище.

Блокування триває з вересня минулого року, і тільки після того як повідомлення дівчини в Twitter розлетілося по Інтернету, на її проблему звернув увагу технічний відділ «яблучної» корпорації. Член команди iCloud попросив Рейчел підтвердити її дані, що може допомогти в процедурі розблокування. Дівчина годинами розмовляла по телефону з техпідтримкою, але підсумки не уточнюються.

Читайте також:  Названо найдорожчі бренди світу в 2021 році

Цікаво, що протягом усіх шести місяців у дівчини регулярності знімалася плата за хмарне сховище, до якого у неї не було доступу з вини Apple. Чи зможе Рейчел домогтися справедливості в цьому питанні-неясно.