Авто

Mercedes-Benz відправить в ремонт 2,6 млн автомобілів з серйозним дефектом

Mercedes-benz

Mercedes-Benz збирається провести сервісну акцію, яка торкнеться 2,6 мільйона автомобілів, проданих в Китаї. Причиною великого відкликання стали серйозні дефекти програмного забезпечення, повідомляє Bloomberg з посиланням на ринковий регулятор країни. Кампанія торкнеться як імпортованих машин, так і вироблених всередині країни.

За даними агентства, акція стартує 12 квітня і буде проводитися в три етапи. На першому виробник відкличе найбільшу партію-2 600 677 автомобілів, зібраних з січня 2016 по листопад 2020 року, на яких виявили проблему з системою виклику екстрених служб (eCall). Як уточнює Bloomberg, через дефект рятувальникам може бути відправлена невірна інформація про місцезнаходження автомобіля, в результаті чого вони не доїжджають до місця ДТП.

Читайте також:  Volkswagen Passat повернувся в Україну

Другий і третій етапи торкнуться ще 366 Mercedes-Benz, виготовлених з липня 2016 по жовтень 2020 року, на яких знайшли проблеми зі зв’язком і з комунікаційним модулем для системи екстреного виклику. Відзначається, що на деяких машинах може бути виявлено відразу кілька зазначених дефектів.

Mercedes-Benz поки не дає коментарів з приводу масштабної акції. Крім цього, невідомо, які саме моделі Штутгартського бренду відправлять в сервіс.

У лютому з тієї ж причини Mercedes-Benz оголосив великий відкликання в США: він торкнувся 1,3 мільйона автомобілів. Під акцію підпали моделі CLA, GLA, GLE, GLS, SLC, A, GT, C, E, S, CLS, SL, B, GLB, GLC і G, випущені з 2016 по 2021 рік. З 6 квітня їх власників почнуть запрошувати в сервіс, де на автомобілях безкоштовно замінять програмне забезпечення.

Читайте також:  BMW продовжить розробляти ДВС, незважаючи на жорсткі еконорми

Раніше стало відомо про відкликання понад 264 тисяч Mercedes-Benz, які можуть спалахнути через дефект газопроводу в так званій системі інертизації. Відкликна кампанія торкнулася “Мерседеси”, продані по всьому світу, але більша частина з них була реалізована в Німеччині – 120 766 примірників.