Технології

Вбудована реклама дісталася до телевізорів LG. Навіть до найдорожчих

LG TV

Співробітник популярного ресурсу The Verge був в подиві, коли його дорогий OLED-телевізор від LG раптово запустив відтворення реклами. І мова не про звичні всім ролики між серіалами і телешоу на місцевому телеканалі, а про вбудовану безпосередньо в прошивку рекламу.

За словами Кріса Велча, він просто вирішив оновити встановлені на телевізорі додатки, як завжди робить час від часу. Однак цього разу все було інакше, адже в момент завантаження апдейтів в нижньому лівому кутку екрану з’явилося невелике вікно з рекламним роликом. Він почав відтворюватися автоматично зі звуком без можливості будь-яким чином його вимкнути.

Читайте також:  Пауербанк на колесах, який може живити весь будинок

Відео закінчилося через приблизно 15 секунд. Журналіст каже, що в самому ролику не виявилося нічого дратівливого і він явно не був орієнтований конкретно на нього, але сам факт наявності вбудованої реклами в 55-дюймовому OLED-телевізорі LG CX 2020 року за приблизно $1400 його збентежив.

Поки неясно, наскільки це масова проблема. Можливо, LG поки тільки тестує подібний вид реклами в своїх телевізорах.

Доповнено:

Компанія LG офіційно прокоментувала ситуацію:

“Компанії LG Electronics стало відомо про скарги користувачів, пов’язані з відеорекламою у певній категорії додатку, яка може з’являтись на екрані телевізорів, під час користування LG Content Store.

Такий вид реклами був частиною магазину додатків на телевізорах LG і міг з’являтися несистематично, проте нещодавні скарги показали, що це створює незручності для деяких користувачів.

Оскільки якість користування технікою є пріоритетом для компанії LG, прийнято рішення, що такий формат реклами більше не буде відображатись на телевізорах у магазині додатків LG Content Store. Компанія LG цінує думку та враження своїх користувачів, і зворотній зв’язок допомагає забезпечувати більш позитивні враження від користування нашою технікою.”

Джерело: The Verge