Авто

У Tesla Cybertruck з’явився ще один конкурент

Canoo

Каліфорнійський стартап Canoo, заснований вихідцями з BMW під випуск електромобілів особливого призначення (purpose-built electric vehicles, PEV), представив батарейний пікап. Прем’єра моделі, початок поставок якої заплановано на 2023 рік, відбулася в рамках заходу Virtual Media Day, організованого Гільдією автомобільних журналістів.

Безіменний пікап, як і пасажирський шаттл LV (Lifestyle Vehicle) разом з фургоном MPDV (Multi-Purpose Delivery Vehicle) для служб доставки, базується на платформі-скейтборді, яку Canoo розробив своїми силами. Автомобіль оснащуватимуть одним або двома електромоторами, причому в останньому випадку сумарна потужність установки складе 608 кінських сил і 746 Нм крутного моменту. Дальність ходу за сьогоднішніми мірками скромна – 320 з невеликим кілометрів.

Читайте також:  В Україні змінили правила перевезення дітей в автомобілі

Canoo

При цьому Canoo позиціонує “бескапотник” як автомобіль для подорожей, виїздів на природу і, звичайно ж, як “робочу конячку”. І для цього в ньому передбачили кілька цікавих рішень. Наприклад, вантажний майданчик можна збільшити за допомогою висувної секції, причому на торцях орних стулок є додаткові стоп-сигнали, а на рухомій частині підлоги — кріплення для номера. У відкидну кришку переднього багажника пікапа вбудований столик з розетками, плюс додаткові робочі поверхні з «легким доступом до точок відбору енергії» утворюють відкидні борти.

Canoo

Під ними-приховані підніжки і багатофункціональний відсік. Останній можна використовувати як аптечку, замикається сейф для ноутбука або як невеликий холодильник для напоїв і закусок. Також в списку оснащення є спеціальні роздільники для вантажу і допоміжне підсвічування по периметру платформи, а опціонально для пікапа можна замовити багажник на дах. Нарешті, електрокар вже спочатку пристосований під установку намету.

Читайте також:  Euro NCAP презентував результати перших краш-тестів року

У довжину пікап Canoo досягає 4677 міліметрів в базовому варіанті або 5400 з висунутою секцією вантажної платформи. Колісна база – 2850 міліметрів, на 40 міліметрів коротше, ніж у Tesla Model Y. заявлена вантажопідйомність — 816 кілограмів. Накладки на пороги і колісні арки електрокара зроблені з пластика, а передній і задній бампери відрізняються інтегрованими буксирувальними вушками і захисними металевими пластинами.

Джерело: Canoo