Авто

Подивіться, наскільки екран в новий кросовер Geely більше, ніж планшет Tesla

geely kx11

Китайці наочно порівняли екран мультимедійної системи нового кросовера Geely KX11 з планшетом, який встановлюється в електрокари Tesla. У довжину дисплей досягає 100 сантиметрів, що в два рази більше, ніж у Model Y.

На зображенні, яку публікує портал “китайські автомобілі”, зображені два дисплеї: вище розташований 47-сантиметровий планшет Tesla Model Y, а під ним – метрова сенсорна панель Geely KX11. Про функціонал останньої подробиць поки мало, проте у неї є одна характерна особливість – дефлектор воздуховода, вписаний в межі дисплея і розташований в нижньому правому куті.

Порівняння екранів в Geely KX11 і Tesla Model Y

Порівняння екранів в Geely KX11 і Tesla Model Y

Однак це не найбільший дисплей, який встановлюється на серійні автомобілі. Наприклад, Mercedes-Benz запропонує для майбутнього електрокара EQS 56-дюймову сенсорну панель: вона об’єднує три OLED-екрани, які плавно переходять один в інший. Mercedes-Benz EQS надійде в продаж в 2022 році.

Читайте також:  Купе Bentley Continental GT3 перевели на біопаливо

Що ж стосується Geely KX11, то він може дістатися до автосалонів вже в нинішньому році. В основі кросовера лежить модульна архітектура Volvo CMA (Compact Modular Architecture), а за габаритами він поступається Volvo XC90. На домашньому ринку модель запропонують з бензиновою “турбочетвіркою” потужністю від 218 до 238 кінських сил, а в майбутньому, ймовірно, з’явиться і гібридна модифікація.

Geely KX11

KX11 – це внутрішньозаводський індекс автомобіля, а його «товарним» ім’ям стане Xingyue L. назву Xingyue запозичили у місцевої Tugella, а L символізує три слова: large (великий), luxury (розкішний) і liberate (вільний).