Технології

Перша клавіатура HUAWEI: алюмінієвий сплав і тонкий корпус

HUAWEI

Компанія HUAWEI представила першу фірмову клавіатуру. Провідна новинка отримала корпус, виконаний з анодованого металу, і виконана в класичному повнорозмірному дизайні з цифровим блоком.

Алюмінієвий сплав, який послужив матеріалом для виготовлення клавіатури HUAWEI, за запевненням виробника робить її практично безшумною під час використання. Клавіші з ходом в 2,5 мм отримали спеціальні поглиблення для більш комфортного друку. Розкладка 110-клавішної моделі включає виділену цифрову панель. Крім того, новинку оснастили нековзними вставками на нижній частині корпусу.

HUAWEI

У числі додаткових особливостей клавіатури-наявність порту USB Type-A і підтримка настроюються користувачем комбінацій клавіш: наприклад, для блокування/розблокування, запуску калькулятора, функції пошуку і багато чого іншого.

Читайте також:  Нові навушники Google на офіційному зображенні до анонсу

Новинка отримала світлодіодні індикатори для функціональної клавіші (FN), а також для Num Lock, Caps Lock і Scroll Lock. Габарити клавіатури – 421,1 x 111,25 x 17,05 мм, вага (разом з кабелем) — 500 грамів. Вартість аксесуара в Китаї становить $46.