Авто

Jeep Renegade 4xe повідомлятиме власника про своє викрадення

Renegade 4xe

Jeep запустив функцію My Theft Assistance на Renegade 4xe. Вона буде повідомляти власника автомобіля про його викрадення або буксирування.

Вид сповіщення можна обрати власноруч. Це може бути текстове повідомлення, телефонний дзвінок, лист на електронну пошту або push-повідомлення у спеціальному мобільному додатку. Про це повідомляє Carscoops.

Якщо транспортний засіб викрадено, власники можуть звернутися по додаткову допомогу через додаток My Uconnect. Він розблоковує додаткові технології безпеки, коли крадіжку підтвердить поліція. Подібно до технології “знайти мій телефон”, яка доступна на смартфонах, спрацьовуватиме функція відстеження автомобіля, а запалювання буде заблоковано.

Читайте також:  Подивіться на першу в світі електричну пожежну машину

My Theft Assistance

“Інноваційна технологія допомоги у крадіжці, безсумнівно, дасть власникам Jeep та майбутнім покупцям спокій, що їх автомобіль та майно перебувають у безпеці”, – заявив керівник Jeep Великобританії Дейміен Даллі.

Модель Renegade 4xe має стартову ціну 45 080 доларів США. Вбудований гібридний силовий агрегат видає до 240 кінських сил. До 100 км/год він прискорюється за 7,1 секунди. Renegade 4xe використовує шестиступеневу автоматичну коробку передач, має повний привід на замовлення, три режими їзди та може їздити на відстані до 42 км за нульових викидів.