Авто

Hyundai розкрив дизайн «зарядженого» кросовера Kona N

Kona N

Компанія Hyundai опублікувала зображення кросовера Kona N. “Заряджена” модель отримала похмурий і в той же час агресивний дизайн.

Hyundai Kona N отримав вузьку головну оптику і три повітрозабірника в нижній частині капота. Нижче розташована масивна радіаторна решітка, яка виконана у вигляді великих сот, розташованих у верхній частині роздвоєного бампера, дизайн якого нагадує розтягнуту букву H.

Там же інженери розмістили літеру N, що відсилає до назви моделі. У нижній частині дизайн сот стає менше і підводиться червоною лінією, що проходить уздовж всього кузова кросовера.

Читайте також:  Автопілот Ford BlueCruise дозволить прибирати руки з керма

Kona N

У задній частині Kona N виділяє чорний дифузор з двома роздільними патрубками вихлопної системи.

У верхній частині кросовера знаходиться роздвоєний спойлер, на якому розташований додатковий стоп-сигнал у вигляді трикутника. Крім того, спортивна модель отримала нові легкосплавні колісні диски і розширювачі арок в колір кузова.

Яким буде інтер’єр нового Kona N компанія поки не розкриває. У рух саму високопродуктивну версію кросовера буде приводити 2,0-літровий турбований двигун, віддача якого повинна скласти близько 280 кінських сил.

У парі з агрегатом запропонують 8-діапазонний «робот» з двома зчепленнями. Більш докладні технічні характеристики Hyundai обіцяє розсекретити ближче до офіційної прем’єри моделі, яка відбудеться найближчим часом.

Читайте також:  Подивіться, наскільки екран в новий кросовер Geely більше, ніж планшет Tesla

Джерело: Hyundai