Технології

Кіберпанк-2030. Аналітик розповів про розумні контактні лінзи Apple

Apple

Низка чуток про майбутні новинки Apple поповнилася звітом авторитетного аналітика Мін-Чі Куо. Інсайдер розповів про дату анонсу серії фірмових AR – і VR-пристроїв, а також натякнув на швидкий реліз ще більш мініатюрного гаджета: розумних контактних лінз.

За даними джерела, вже в наступному році Apple випустить гарнітуру змішаної реальності, яка буде підтримувати функції AR і VR одночасно. Інсайдер стверджує, що вага новинки буде майже вдвічі менше в порівнянні з актуальними рішеннями інших брендів — до 200 грамів. Крім того, гаджет Apple отримає власні процесор і пам’ять, тому не буде «прив’язаний» до інших мобільних пристроїв.

Наступними буде представлені розумні окуляри з функцією доповненої реальності, які вже світилися як в патентній документації Apple, так і в інших інсайдерських звітах. За словами Куо, реліз мобільного аксесуара відбудеться тільки в 2025 році – джерело також приписує йому інтеграцію з Apple Car.

Нарешті, за заявою інформатора, в 2030-му бренд відкриє еру “невидимих обчислень”, представивши контактні лінзи з функціями доповненої реальності. Аксесуар буде працювати в зв’язці з iPhone. Настільки далекі перспективи пояснюються тим, що поки не існує навіть прототипу такого пристрою, і на його розробку знадобиться чимало часу.