Авто

Volkswagen назвав моделі, які до останнього збережуть ДВС

Volkswagen Golf

Компанія Volkswagen назвала моделі, які до останнього збережуть двигуни внутрішнього згоряння (ДВС). У найближче десятиліття ставка буде зроблена на основні продукти – Golf, Passat, T-Roc і Tiguan. У вищеназваних моделей з’являться наступники з силовими установками на викопному паливі.

Генеральний директор Volkswagen Ральф Брандштеттер підкреслив, що «якийсь час двигуни внутрішнього згоряння будуть потрібні»і додав, що мотори на викопному паливі повинні бути “максимально ефективними”.

Бос Volkswagen дав зрозуміти, що ставка буде зроблена на новітню гібридну технологію, яка дозволить майбутнім моделям з ДВС проїжджати на електротязі до 100 кілометрів. Подібні гібриди будуть продаватися у всьому світі. Ймовірно, мова йде про версії eHybrid з тяговими батареями збільшеної ємності.

Читайте також:  Електромобілі Tesla почали продаватися за біткоїни

Хоча Volkswagen інвестує в гібридні технології, цифровізацію та електронну мобільність 16 мільярдів євро до 2025 року, перехід на електромобілі потребує часу. Ймовірно, бензинові моделі будуть основним джерелом доходу німецької фірми як мінімум до кінця десятиліття.