Авто

Головний дизайнер BMW знову намагався захистити гігантські «ніздрі»

BMW 4

Шеф-дизайнер BMW в черговому інтерв’ю знову став на захист неоднозначного вигляду нинішньої 4 серії, зазначивши, що автомобіль все-таки вийшов «дуже елегантним».

В інтерв’ю журналу Esquire головний дизайнер BMW Домагой Дукеч вкотре змушений був захищати зовнішній вигляд, мабуть, найбільш критикованої моделі баварської марки-купе 4-Series поточного покоління.

Він сказав, що хороший дизайн не можна вимірювати такими примітивними категоріями, як “красиво” або “негарно”, оскільки це занадто суб’єктивно.

Вигляд 4 серії, за словами Дукеча, зовсім не такий радикальний, яким його намагаються виставити – це “дуже елегантний автомобіль з вельми хорошими пропорціями”, зазначив він.

Читайте також:  Toyota представила концепт Aygo X prologue

Дукеч також додав, що дивлячись на BMW 4-Series, люди повинні бачити не тільки гігантську решітку радіатора, а розглядати автомобіль як єдине ціле. Головному дизайнеру BMW не вперше доводиться виправдовуватися за свою роботу.

Зокрема, раніше він заявляв, що чув негативні відгуки про дизайн нової «четвірки», але парирував, що перед ним ніколи і не стояло завдання догодити всьому світу.

Тепер він знову повторив цю заяву і зазначив, що хотів би, щоб люди відчували не пристрасть, а справжню любов до своїх машин.