Технології

Вчені навчилися створювати комп’ютерні 3D-аватари на основі всього однієї фотографії реальної людини

3D-аватари

В останні роки відеоігри стають все більш захоплюючим і реалістичним. Багато в чому це стало можливо завдяки методам автоматичного створення ігрових персонажів, натхнених справжніми людьми. Вчені з університету Мічігану створили новий метод машинного навчання, який зможе зробити досвід комп’ютерних ігор ще більш захоплюючим.

Більшість існуючих методів створення і налаштування персонажів відеоігор вимагають ручного коригування рис обличчя, особливо якщо мова йде про створення аватара схожого на самого гравця.

Читайте також:  В iOS 14.5 додана функція перекалібрування акумулятора

Деякі розробники намагалися створити методи, які могли б автоматично налаштовувати обличчя героїв, аналізуючи зображення реальних людей, але до цих пір ця технологія працювала не дуже добре.

MeInGame-це новий метод машинного навчання, який автоматично генерує обличчя персонажів, аналізуючи всього один портрет людини. Найцікавіше, що він може підлаштовувати образ абсолютно під будь-який вид графіки.

3D-аватари

Проблема в створенні таких 3D-морфованих моделей обличь (3dmms) полягала в тому, що вони повинні бути навчені на величезній кількості даних, які повинні постійно доповнюватися. При цьому вся інформація не містить реальних зображень, а тільки 3D-моделі, текстури і раніше сгенеровані картинки. Автори ж нового методу вирішили спробувати завантажити зображення реальних людей.

Читайте також:  Віртуальний будинок проданий за $ 500 000

Вчені вже провели ряд експериментів, порівнявши якість ігрових персонажів, створених їх методом, з якістю облич персонажів, створених іншими існуючими технологіями автоматичного налаштування персонажів.

Їх метод показав відмінні результати: персонажі часом були дуже схожі на обличчя вхідних зображень. У майбутньому цей метод генерації облич персонажів може бути інтегрований в ряд 3D-відеоігор, що дозволить автоматично створювати персонажів, схожих на реальних гравців.