Авто

Renault привезла крос-купе Arkana в Європу: ціни здивували

Renault Arkana

Через 2,5 роки після світової прем’єри Renault почала продажі крос-купе Arkana в Європі. Ціна новинки здивувала: в Німеччині базова Arkana коштує 27 850 євро, а ціна топ-версії з пакетом R. S. Line перевищує позначку 35 тисяч євро.

Дворазова різниця в ціні з українською Renault Arkana (від 448 000 гривень (13500 євро)) пояснюється просто: в Європі продають зовсім іншу «Аркану», яка базується на сучасній платформі CMF-B і оснащується іншими силовими агрегатами. Звичайних атмосферних двигунів у Arkana для Європи немає: тільки гібриди E-Tech або турбомотори TCe.

Читайте також:  Подивіться, як новий кросовер Geely паркується без водія

Інтер'єр європейської Renault Arkana

Базова Renault Arkana оснащується “турбочетвіркою” 1.33 TCe потужністю 140 кінських сил, яка працює в зв’язці з 12-вольтовим стартер-генератором і преселективним “роботом ” EDC. Гібридні Arkana конструктивно ідентичні Clio E-Tech: бензиновому «атмосфернику» 1.6 допомагають пара електромоторів і трьохвальна коробка передач без зчеплення і синхронізаторів. А ось привід безальтернативний – на передню вісь.

У салоні європейська топ-версія Arkana серйозно відрізняється від української: є цифрова приладова панель, портретно-орієнтований тачскрін мультимедіасистеми, підрульові пелюстки перемикання передач, електромеханічне гальмо стоянки. Також кросовер для європейського ринку отримав адаптивний круїз-контроль, систему контролю смуги, асистент контролю “сліпих” зон і систему автоматичного гальмування.

Читайте також:  Перший масовий автомобіль Hyundai відродили у вигляді електрокара

У Німеччині Arkana стала однією з найдорожчих моделей Renault: стартова ціна крос-купе настільки велика, що більше коштують тільки «заряджений» Megane R. S. і бізнес-сімейство Talisman. Частково цінова політика пояснюється місцем збірки: в Європу будуть привозити кросовери, зібрані на заводі Renault Samsung в Південній Кореї.