Авто

Популярність Ferrari за останнє десятиліття впала на третину

Ferrari

Згідно з даними сервісу Google Trends, який аналізує пошукові запити користувачів, популярність італійського бренду Ferrari за останнє десятиліття істотно знизилася.

Британський аналітичний портал Compare the Market опублікував дослідження тенденцій зміни популярності автомобільних брендів в Інтернеті за останнє десятиліття.

Для збору статистики з 2010 до 2020 роки були використані дані сервісу Google Trends, який аналізує пошукові запити користувачів.

Згідно з результатами, за минуле десятиліття найбільш помітно впали в популярності п’ять автомобільних марок: Fiat, Citroen, Vauxhall, Mitsubishi і, несподівано, Ferrari.

Читайте також:  Складено рейтинг автомобілів з найдовшим терміном служби

З 2010 по 2020 роки італійський бренд продемонстрував падіння популярності запитів пошуку в Google на 35,3 відсотка. Причини такого помітного зниження інтересу до Ferrari британські аналітики назвати не змогли.

Ймовірно, ситуацію виправить очікувана в 2022 році поява в модельному ряду першого в історії італійської марки кросовера Purosangue. Він повинен покласти початок цілій лінійці кросоверів Ferrari-слідом за ним збираються випустити ще дві моделі.