Технології

Tesla покарала власника електрокара за бажання врятувати свою їжу

Tesla

Власник автомобіля Tesla, який проживає в штаті Техас, що терпить лихо через негоду, додумався підключити акумулятор машини до внутрішньої електромережі. На жаль, замість того, щоб підтримати винахідника, компанія анулювала йому гарантію, зажадавши заміни робочого агрегату.

Двонаправлена зарядка вже давно перестала бути чимось дивним. Наприклад, таку технологію отримає нова машина Hyundai IONIQ 5. Як виявилося, Tesla не тільки не поспішає реалізовувати корисну можливість, але і буде всіляко переслідувати тих, хто спробує подати електрику в будинок від свого ж автомобіля.

Читайте також:  Інсайдер: Apple нарешті зменшить «чубок» iPhone [ФОТО]

Tesla

Власник машини Tesla Боб Шатц виклав в мережу опис і настройку реалізації двонаправленої зарядки. Він проживає в штаті Техас і змушений був вибирати: або сидіти без світла з зіпсованими продуктами, або взяти енергію у автомобіля, щоб включити холодильник.

Після того як ця новина дісталася до групи Tesla Owners Club Portland в Facebook, акумулятор несподівано почав сигналізувати про необхідність заміни батарейки. Переконавшись, що акумулятор в порядку, Боб звернувся в сервісний центр.

Tesla

Як виявилося, там знайшли пост заповзятливого винахідника і анулювали йому гарантію. Через якийсь час Боб дійсно відшукав такий пункт в ліцензійній угоді. За його словами, зробити двонаправлену зарядку не складає труднощів. Неясно, чому Tesla не тільки не хоче її реалізувати, але і збирається карати тих, хто намагається розповісти про таку можливість іншим.