Аналітика

Названо 13 найбезпечніших, дешевих і чистих країн світу для подорожей

Іспанія

У списку пріоритетів туристів і завзятих мандрівників вже досить давно лідирує Європа. І нова доповідь Всесвітнього економічного форуму про туризм і поїздки знову це довела, – пише Business Insider.

Звіт публікується раз в 2 роки і оцінює 136 провідних країн на предмет привабливості з туристичної точки зору. При виставленні оцінок оцінюються різні показники – від оцінки природних ресурсів і охорони навколишнього середовища, до охорони здоров’я і рівня цін.

За результатами дослідження країни отримують оцінки від 1 до 7. В цьому році жодна країна не набрала найвищий бал, тим не менш, багато хто все ж практично досяг позначки «6». Перші три місця зайняли країни Європи.

Сінгапур (4,85)

Сінгапур

Щороку цю місто-державу відвідують 15 млн туристів. Влада продовжує прикладати зусилля, щоб підвищити цю цифру – в країні легалізовані казино. Крім того, тут активно процвітає медичний туризм – близько 200 000 іноземців щорічно приїжджають сюди за кваліфікованою допомогою.

Австрія (4,86)

Австрія

Міжнародний туризм – найбільша стаття економіки Австрії, яка становить близько 9% ВВП. Столиця держави Відень щорічно привертає близько 4 млн людей, що захоплюються музикою.

Гонконг (4,86)

Гонконг

Одинадцята найбільш відвідувана країна світу, яка в 2014 році змогла заробити на туризмі близько £30 мільярдів.

Швейцарія (4,94)

Швейцарія

Туризм дуже важливий для цієї країни. Особливо для менш розвиненого Альпійського регіону. Більшість туристів приїжджають сюди, щоб покататися на лижах або відправитися в похід.

Канада (4,97)

Канада

Привабливою рисою цієї країни для туристів є чудові ландшафти, м’який клімат і різноманітна культура. Більшість туристів відправляються в Торонто, Монреаль і Ванкувер.

Італія (4,99)

Італія

Країна щорічно приймає близько 50 млн туристів. Сфера туризму держави щороку генерує дохід у розмірі £150 млрд. Мандрівники відвідують Італію, щоб насолодитися мистецтвом, місцевою кухнею і природою.

Австралія (5,10)

Австралія

У цю країну, незважаючи на її віддалене географічне положення, активно їдуть туристи з усього світу завдяки помірному клімату і цікавим містам.

США (5.12)

США

США приваблює друге за величиною число туристів у світі після Франції. Всьому виною пам’ятки на кшталт Великого Каньйону і великі міста, такі як Чикаго, Сан-Франциско і Нью-Йорк.

Великобританія (5,20)

Лондон

Сфера туризму Британії генерує близько 9% ВВП країни і майже 10% загальної кількості робочих місць. Самим відвідуваним містом є, звичайно ж, Лондон.

Японія (5,26)

Японія

Популярність Японії серед туристів продовжує зростати. У 2016 році країну відвідали 24,03 млн. мандрівників, і це не дивно. Саме в Китаї розташовані 20 об’єктів всесвітньої спадщини і стародавні пам’ятники.

Німеччина (5,28)

Німеччина

Ця країна розташована в центральній частині Європи і займає 7 місце по відвідуваності. Столиця Німеччини Берлін – третє за відвідуваністю місто світу. Найвідоміші визначні пам’ятки розташовані не тільки в столиці, але і в інших землях Німеччини.

Франція (5,32)

Франція

Ця країна – світовий центр мистецтва, який приваблює туристів з усього світу. Саме тому Париж – п’ятий серед найвідвідуваніших міст світу.

Іспанія (5,43)

Іспанія

Ця країна отримала високий рейтинг завдяки великій кількості пам’яток і красивій природі.

Залишити коментар