Технології

Розумна мультипіч Xiaomi замінює відразу 4 кухонних гаджета

Xiaomi

Чергова новинка китайської компанії підійде як для любителів імпровізувати на кухні, так і для тих, хто цінує розумну побутову електроніку. MIJIA Smart Air Frye отримала контейнер об’ємом 3,5 л, чого достатньо для приготування страв на середню сім’ю.

Фішка пристрою криється в його багатофункціональності. Mijia Smart Air Frye – це духовка, мікрохвильова піч, сушарка для фруктів і йогуртниця в одному флаконі.

Примітно наявність плавного регулювання температури в діапазоні від 40° С до 200° С. При цьому користувач може встановити і два режими інтенсивності обдування за допомогою гарячого повітря.

Читайте також:  Google «прокачала» старі версії Android новими функціями

Мультипіч оснащена нагрівачем, потужність якого становить 1500 Вт. Крім того, під час приготування продукти обдаються гарячим повітрям з усіх боків, за рахунок чого досягається рівномірний прогрів.

Також користувач може встановити Підігрів їжі протягом 24 годин після закінчення готування. В якості одного із заходів безпеки виробник передбачив відключення печі в момент, коли висувається чаша, при її поверненні приготування автоматично відновлюється.

Xiaomi

На передній панелі встановлений OLED-дисплей, інтегрований в поворотний регулятор. У фірмовому мобільному додатку MIJIA власник знайде електронну книгу з 50 детальними рецептами. При бажанні можна встановити власні налаштування для приготування будь-яких страв, які не згадуються в комплектній книзі рецептів.

Читайте також:  Представлений модульний ноутбук з можливістю простого апгрейда

Вартість новинки в Китаї становить близько $60.