Технології

Apple придумала для iPhone стару-нову магнітну зарядку

Iphone

Поки в мережі ходять чутки про повністю безроз’ємний iPhone, сама Apple розглядає можливість переходу від класичного порту Lightning в сторону магнітного коннектора, який так любили власники старих «яблучних» ноутбуків.

Патент під назвою Magnetic Smart Connector описує цілий ряд систем, які можуть використовуватися разом зі смартфонами і планшетами Apple.

Документ був затверджений Управлінням з патентів і товарних знаків США і може вказувати на плани компанії з розробки інтелектуальних систем на магнітних кріпленнях.

Читайте також:  ШІ створив рецепт ідеальних млинчиків

Судячи з представлених зображень, Apple розглядає можливість використання в iPhone магнітної зарядки, подібної до тієї, що в минулому була в ноутбуках компанії. Мабуть, в корпусі смартфона має бути невелике поглиблення з коннекторами, куди буде за допомогою магнітів кріпитися кабель.

Magnetic Smart Connector

Патент Apple

Подібне рішення дозволило б одночасно підвищити водонепроникність пристрою і зберегти зручний спосіб проводового підключення для передачі даних між телефоном і комп’ютером.

Поки неясно, чи дійсно Apple планує перейти на подібний тип зарядки в своїх пристроях або ж це черговий патент, який так і не буде реалізований.