Технології

Випробувати нові функції Google Chrome стане набагато простіше

Google

Глава підрозділу Google, що відповідає за дизайн Chrome, оголосив, що незабаром користувачам буде простіше отримати доступ до нових і експериментальних функцій браузера. Зараз цей процес неочевидний і вкрай незручний.

Як розповів і показав Алекс Ейнслі, в Canary-версії браузера Chrome біля іконки профілю користувача з’явився значок колби, після натискання на який можна отримати доступ до знаходяться в розробці функцій.

Chrome

У невеликому меню вийде активувати або деактивувати ці налаштування і відправити розробникам браузера свій відгук по кожній з них.

Читайте також:  Tesla покарала власника електрокара за бажання врятувати свою їжу

До цього доступ до нових функцій здійснювався виключно через введення в адресному рядку “chrome: / / flags” і пошуку потрібних серед сотень інших. Проблема в тому, що без знання точної назви потрібної опції знайти її практично неможливо.

В результаті багато користувачів навіть не підозрюють про те, що в браузері доступна та чи інша функція. З новим же меню все набагато простіше.

За словами представника Google, в майбутньому нове меню з’явиться також в Chrome для розробників і публічної бета-версії браузера.