Авто

Новий електричний Volkswagen буде заряджатися за кілька хвилин

project trinity volkswagen

Компанія Volkswagen показала ескіз електромобіля Trinity. Перша інформація про нього з’явилася в кінці січня 2021 року, а зараз лише уточнені деякі деталі проекту. Наприклад, зарядка гало-кара займатиме стільки ж часу, скільки заправка машини з двигуном внутрішнього згоряння.

Project Trinity-умовна назва електричного седана (або ліфтбека), який з’явиться в 2026 році і буде радикально відрізнятися від тих моделей, що зараз пропонує Volkswagen. У компанії проект називають знаковим, що тримається на трьох “стовпах”: повністю новій архітектурі з просунутим програмним забезпеченням, спрощеній системі поставок компонентів і об’єднаних в єдину мережу виробничих процесах.

Читайте також:  Xiaomi створить електромобіль, який буде конкурувати з Apple і Tesla

“Інтелектуальне” виробництво Trinity буде організовано на головному підприємстві Фольксвагена у Вольфсбурзі. Електрична платформа, яку розробляють спеціально для електромобіля разом з Audi, дозволить «встановити нові стандарти цифровізації, запасу ходу і швидкості зарядки”. Так, за словами компанії, наповнення батарей седана займе всього кілька хвилин.

Крім того, Trinity отримає просунутий автопілот. Базовим для машини стане рівень автономності 2 + (функціональність Джіемовского Super Cruise або Autopilot Тесли), але технічно вона буде готова до впровадження систем четвертого рівня.

Однак автопілот на базі самонавчальної нейромережі, постійний обмін даними з іншими автомобілями — це лише мала частина того, що запропонує майбутній електрокар.

Читайте також:  Peugeot радикально змінила логотип

По суті зміниться сама бізнес-модель: вже з заводу Trinity, і наступні машини, оснастять всім необхідним обладнанням, але доступ до певної його частини буде програмно заблокований.

Активувати потрібні функції можна буде в будь-який час, за аналогією з тим, як це реалізовано в Porsche Taycan.

Джерело: Volkswagen