Технології

Samsung встановила рекорд швидкості мобільного інтернету

Samsung

Нова технологія Samsung дозволила домогтися рекордної швидкості передачі даних на серійному смартфоні. Розробка також передбачає підвищення покриття і стабільності мереж п’ятого покоління за рахунок використання існуючої 4g-інфраструктури.

В ході демонстрації, яка проводилася в лабораторії Samsung в Південній Кореї, компанія зуміла успішно об’єднати 4g-частоти в діапазоні 40 МГц з 5g-частотами в діапазоні 800 МГц. Такий симбіоз дозволив домогтися рекордної швидкості передачі даних в 5,23 Гбіт / с на одному смартфоні.

При тестуванні використовувалися різні комерційні рішення Samsung, включаючи торішній флагманський смартфон Galaxy S20+. Прийом комбінування 4G-і 5G-мереж, що отримав ім’я EN-DC, дозволить операторам використовувати переваги мереж кожного зі стандартів для підвищення швидкості, стабільності сигналу і розширення покриття.

Читайте також:  NASA розвіяло надії людей політати на Марсі

Вперше демонструвати можливості 5G-мереж і власних розробок Samsung почала ще в 2018 році, представивши перше мультигігабітне з’єднання для передачі даних. Тоді швидкість передачі по протоколу New Radio досягала 1,7 Гбіт/с. Через рік компанія підвищила планку до 2,65 Гбіт/с, а вже в 2020 році був встановлений новий рекорд в 4,3 Гбіт/с. Використання нової технології дозволило подолати цей рубіж.

Джерело: PhoneArena