Технології

Qualcomm поліпшить звук в Bluetooth-навушниках до «проводового» рівня

Snapdragon Sound

Компанія Qualcomm представила набір аудіотехнологій Snapdragon Sound. Ініціатива покликана вивести якість звучання бездротової акустики на рівень традиційних моделей за допомогою нових фірмових процесорів, Bluetooth-чіпів і спеціальних кодеків.

Новий брендинг означає, що зазначені пристрої будуть підтримувати мобільні платформи Snapdragon 8-ї серії, фірмові аудіопроцесори серій QCC514x, QCC515x і QCC3056, технологію активного шумозаглушення, сучасні кодеки (включаючи aptX Adaptive і Aqstic), а також звук у форматі 24 біт / 96 кГц і низькі значення затримки (до 89 мс) для ігрових сценаріїв.

Читайте також:  Інсайдер: Apple нарешті зменшить «чубок» iPhone [ФОТО]

Крім того, частиною стандарту Snapdragon Sound стане підтримка системи aptX Voice для динамічного налаштування бездротової потокової передачі музики і голосових викликів з якістю до 32 кГц. Очікуються нововведення і по частині проводового звуку. Зокрема, Qualcomm заявляє, що з Aqstic DAC буде підтримуватися 32-бітний PCM до 384 кГц і DSD з наднизьким коефіцієнтом нелінійних спотворень.

Першими двома брендами, продукція яких буде відзначена логотипом Snapdragon Sound, стануть Xiaomi і Audio-Technica. Очікується, що вже протягом найближчих місяців компанії представлять свою продукцію, що забезпечують відтворення звуку у високій роздільній здатності по бездротовому протоколу.

Слідом за смартфонами і навушниками очікується впровадження фірмової технології і в інші пристрої: комп’ютери, розумні годинники і AR/VR-гарнітури.

Читайте також:  Пам'ять DDR4 розігнали до рекордної частоти

Джерело: slashgear.com