Технології

Alphabet створює «надлюдський» прилад для поліпшення слуху

Alphabet "Росомаха"

За даними інсайдерів, материнська компанія Google працює над незвичайним носимим пристроєм. Воно покликане наділити користувача унікальною здатністю, характерною для деяких героїв коміксів. Мова про надприродний слух, обзавестися яким люди зможуть за допомогою спеціального гаджета.

Згідно з мережевими джерелами, проект під кодовою назвою Wolverine (“Росомаха”), над яким компанія працює з 2018 року, полягає в розробці технології, яка здатна значно підвищити гостроту слуху користувача.

При цьому вона буде блокувати сторонні шуми, дозволяючи зосередитися на одному джерелі звуку.

Читайте також:  ШІ вперше написав повноцінну п'єсу. Вийшло дивно і абсурдно

Як стверджують інсайдери, для досягнення такого результату Alphabet розробляє пристрій у форм-факторі звичайних навушників, який пізніше може бути змінений. Гаджету приписують набір надчутливих мікрофонів, які завдяки спеціальному програмному алгоритму фокусуються на мові мовця, одночасно блокуючи фонові шуми.

У відповідь на запит журналістів представники Alphabet підтвердили, що компанія займається дослідженнями в області слуху, але не надали ніяких подробиць про проект. Технічні характеристики і можлива дата релізу оригінального пристрою також невідомі.