Авто

Porsche Taycan перетвориться в купе і кабріолет

Taycan Cross Turismo

Сімейство Porsche taycan чекає розширення. Після презентації вседорожного універсала Cross Turismo Керівник лінійки Taycan Стефан Векбах натякнув на це, підтвердивши, що у компанії є технічні можливості випустити і дводверні варіанти електричного спорткара, і ще одну п’ятидверку, аналог Panamera Sport Turismo.

За словами Векбаха, платформа J1, що лежить в основі «Тайкана», ідеальна для будь-якого роду експериментів. Компанія “розглядає різні напрямки її використання”, але ніяких конкретних рішень поки немає. Серед запропонованих варіантів – ще один універсал, аналог Panamera Sport Turismo, купе і кабріолет. Правда, останні два хоч і технічно можливі, але малоймовірні, принаймні, найближчим часом.

Читайте також:  Jeep показав нове зображення електричного позашляховика

А ось універсал без приставки Cross виглядає логічним продовженням сімейства Taycan. Теоретично його можна було б оснастити силовою установкою з одним електромотором, що автоматично означає збільшення дальності ходу і зниження ціни.

Крім того, створення такого варіанту менш затратно, так як не потрібно істотно перекроювати кузов і переглядати компоновку.

Заодно в Porsche вивчають попит на початковий варіант седана з повним приводом. У Taycan Cross Turismo така версія є-це 380-сильний Taycan 4. Сама ж доступна чотирьохдверка з усіма провідними колесами називається Taycan 4s і має в своєму розпорядженні вже 490 кінськими силами. Різниця в ціні між початковим Taycan 4 Cross Turismo і седаном Taycan 4S — майже 13 тисяч євро.

Читайте також:  Електричний Porsche Macan поділиться технологіями з Audi Q6 e-tron

Представлений напередодні крос-Універсал Porsche Taycan Cross Turismo пропонується тільки з повним приводом і відрізняється збільшеним на 30 міліметрів дорожнім просвітом.

Головне технічне нововведення-режим руху Gravel. Він призначений для легкого бездоріжжя і впливає на роботу всіх електронних систем. Крім того, п’ятидверці покладається батарея збільшеної ємності і опціональний пакет Off-Road Design.

Джерело: Autocar