Технології

Японський мільярдер візьме на Місяць будь-якого охочого. Але є ряд умов

dearMoon

У 2023 — му SpaceX відправить до Місяця японського бізнесмена Юсаку Маедзаву – але полетить він не один. Мільярдер оголосив про набір компаньйонів для космічної подорожі: відмовившись від своїх початкових планів, він готовий «підкинути» до супутника Землі вісім чоловік з числа самих звичайних людей. Правда, при дотриманні деяких умов.

Про домовленість з бізнесменом на організацію космічного туру глава SpaceX Ілон Маск розповів ще в 2019 році. Тоді він зазначив, що за всю історію людства до Місяця дісталися лише 24 людини, а з 1972-го, після завершення місії «Аполлон» супутник Землі більше ніхто не відвідував. Запуск запланований на 2023 рік, і офіційно поки не переносився.

Спочатку Маедзава планував знайти для спільного польоту дівчину, але пізніше відмовився від цієї затії. Він уточнив, що готовий запросити на борт вісім осіб, при цьому взяти участь у відборі може будь-хто.

Для цього в заявці необхідно розповісти про себе і сферу своєї діяльності. Крім того, претенденти повинні пояснити, як саме політ на місяць може допомогти їм принести людству більше користі.

Ще одна необхідна якість для кандидатів – готовність підтримувати членів команди під час польоту.