Авто

Euro NCAP презентував результати перших краш-тестів року

Euro NCAP

Незалежна європейська організація Euro NCAP опублікувала перші рейтинги безпеки 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба організації. За підсумками всі чотири новинки – Cupra Formentor, Lexus UX 300e, Polestar 2 та Renault Arkana – отримали максимальний п’ятизірковий рейтинг.

Швидкозмінний характер світової автомобільної промисловості особливо яскраво простежується у двох новачків – шведсько-китайському Polestar та іспанській Cupra. Наприклад, компанія зі штаб-квартирою у шведському Гетеборзі виробляє повністю електричний Polestar 2 на заводі у Китаї. А ім’я Cupra, раніше знайоме за моделями SEAT, тепер є самостійним брендом. Але активна глобалізація процесів у галузі, на щастя, абсолютно не позначається на безпеці новинок, що підтвердили результати тестів.

Читайте також:  Genesis випустить електромобіль з сонячними панелями на даху

За захист пасажирів іспанський кросовер усього на 1% випередив шведсько-китайський електромобіль, а щодо захисту дітей суперники помінялися місцями з тим же 1% різниці. Стосовно захисту пішоходів, Polestar з активним капотом набрав вражальні 80%, проти 68% у кросовера. Обидва автомобілі показали хороші результати за функціоналом систем активної безпеки.

“Минув рік із того моменту, коли Covid перетворився на глобальну пандемію, а автомобільна промисловість пережила важкі дванадцять місяців. Продажі падають, й автовиробникам доводиться шукати способи скоротити витрати та максимізувати прибуток. Euro NCAP продовжує стежити, щоб безпека не була під загрозою, та відрадно, що ці два бренди зробили все для цього”, – коментує керівник EuroNCAP Мішель ван Ратінген.

Читайте також:  Hyundai поки не буде знімати з виробництва асиметричний хетчбек

Окрім двох новинок фахівці EuroNCAP підтвердили рейтинг безпеки Renault Arkana та Lexus UX 300e, прирівнявши його до результатів 2019 року аналогічних моделей Renault Captur та Lexus UX.