Політика

ЗСУ будуть дзеркально відповідати на обстріли на Донбасі – Кравчук

Леонід Кравчук

Вся відповідальність переходить на сторону окупантів, адже вони відмовилися виконувати Мінські домовленості, заявив Кравчук.

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук відреагував на рішення проросійських бойовиків частіше відкривати вогонь по українських позиціях заявивши, що наші військові будуть відповідати дзеркально. Про це в середу, 3 березня, глава української делегації в ТКГ заявив в коментарі Суспільному.

Він підкреслив, що військовослужбовці ЗСУ будуть відповідати на порушення окупантів дзеркально.

“Якщо вони будуть відкривати вогонь по наших військових ЗСУ на точках зіткнення, то ми будемо діяти адекватно. Дзеркально. У нас немає іншого виходу. Ми не можемо спостерігати як вони стріляють, вбивають нас і називають це провокацією. Це не провокація – це війна”.

Читайте також:  Франція не підтримує позицію Німеччини щодо ПП-2

Кравчук уточнив, що вся відповідальність переходить на сторону окупантів, адже вони відмовилися виконувати Мінські домовленості.

“Вони не будуть виконувати мінських домовленостей. Вони відмовляються від встановленої тиші. Вони відмовляються від комплексу заходів, які схвалені Радою безпеки Організації Об’єднаних Націй. Всі приходять до висновку, що саме вони є порушниками домовленостей”, – сказав глава української делегації.