Технології

Google переробила профілі і додала нові функції в Chrome 89

Google Chrome

Google Chrome отримав велике оновлення на всіх десктопних платформах. Нова версія браузера обзавелася рядом поліпшень, що торкнулися функціональності і графічного інтерфейсу. Користувачам Chrome 89 тепер доступні такі можливості, як список для читання, Пошук по вкладках і багато іншого.

Одним з найпомітніших нововведень стала модернізована сторінка вибору профілів при відкритті браузера. Так, для зручності ідентифікації кожному аккаунту можна призначити не тільки окрему аватарку, але і колірну схему перед синхронізацією з обліковим записом при першому запуску програми.

Читайте також:  В iOS знайдено небезпечну вразливість. Вона працює навіть при вимкненні iPhone

Google Chrome 89

З’явився в браузері і список для читання, який можна вибрати при натисканні на значок зірочки в адресному рядку. Відкривається при цьому список сайтів буде розділений на прочитані і непрочитані для зручності сортування.

Ще однією новою функцією став пошук по вкладках, для активації якого в правому верхньому куті вікна браузера з’явився новий значок. Починаючи введення ключового слова, користувач побачить перелік найбільш підходящих результатів пошуку – всього їх буде відображатися до п’яти разом. Якщо він з якоїсь причини не з’явився після апдейта, включити його можна вручну за допомогою команди chrome://flags/#enable-tab-search.

Google Chrome 89

Для поліпшення зв’язку з іншими пристроями Google додала в Chrome 89 нові API з можливістю управляти 3D-принтерами і мікроконтролерами через інтерфейс Web Serial API без використання сторонніх адаптерів. Функція Web NFC дозволить додаткам зчитувати і записувати NFC-теги.

Читайте також:  Microsoft показала оновлений диспетчер завдань для Windows 11

Google Chrome 89

Важливою зміною в новій версії браузера стало обмеження списку підтримуваних процесорів x86-додаток сумісний тільки з моделями, що мають набір інструкцій SSE3. Процесорів ARM це обмеження не торкнулося.

Оновлена версія браузера вже почала поширюватися у форматі оновлення і стане доступна у всіх регіонах найближчим часом.

Джерело: 9to5google