Технології

Skype майбутнього? Microsoft показала голографічний сервіс для спілкування

Голограма

Microsoft представила цифрову платформу Mesh для роботи і спілкування у віртуальному просторі. Для створення свого 3d-аватара необов’язково мати спеціальну гарнітуру: ряд функцій буде доступний навіть користувачам смартфонів, а в подальшому компанія пообіцяла організувати «голопорт»: реалістичне тривимірне зображення співрозмовника, що з’являється прямо в кімнаті.

Платформа Microsoft Mesh орієнтована на поліпшення якості віртуальних зустрічей і може використовуватися для навчання, проведення онлайн-конференцій і віддаленої допомоги.

Для взаємодії з 3D-контентом або один з одним в реальному часі користувачам необов’язково купувати гарнітуру доповненої або віртуальної реальності. При цьому технологія сумісна як з оригінальним аксесуаром Microsoft Hololens 2, так і з пристроями інших виробників.

Читайте також:  Google використовує ШІ, щоб поліпшити управління в Android 12

Спочатку користувачі Mesh будуть представлені у форматі віртуальних аватарів, а пізніше розробники мають намір здійснити і фотореалістичну тривимірну «голопортацію» співрозмовників.

Реалізація Microsoft Mesh почнеться з інтеграції в Microsoft Teams і Microsoft Dynamic 365. Очікується, що платформа буде затребувана інженерами, дизайнерами та представниками інших професій, а також геймерами:зокрема, Mesh вже підтримує популярну гру Pokemon Go.

Зараз клієнтський додаток Microsoft Mesh можуть випробувати тільки власники Microsoft Hololens 2 при реєстрації на платформі віртуальної реальності AltspaceVR. Терміни появи аналогічних рішень для смартфонів і інших пристроїв будуть оголошені пізніше.

Джерело: Microsoft