Авто

Новий Honda CR-V вперше сфотографували на дорозі

Honda CR-V

У мережі з’явилися перші шпигунські фотографії Honda CR-V шостого покоління, зроблені під час тестів прототипу на дорозі. Кросовер на знімках, які опублікував Motor1.com, виглядає більше свого попередника і відрізняється від нього дизайном радіаторної решітки і передньої оптики. Очікується, що прем’єра моделі відбудеться не раніше 2022 року.

Кузов прототипу прихований камуфляжної плівкою, проте деякі висновки про дизайн екстер’єру вже можна зробити. Наприклад, добре видно передня оптика зі світлодіодним наповненням, яка стала помітно вже, а радіаторна решітка, навпаки, збільшилася в розмірах.

Читайте також:  Audi готує великий електричний кросовер

Поки немає інформації про те, чи збереже CR-V зі зміною покоління трирядну версію, зате відомо, що салон буде оформлений в тому ж стилі, що і у HR-V, який дебютував в лютому 2021 року.

Новий CR-V позбудеться традиційних двигунів-кросовер надійде в продаж з гібридною силовою установкою. Також не виключається і поява повністю електричної версії.

Honda CR-V

Фото: motor1.com

В кінці осені 2020 року в Honda заявили, що в Європі нинішній CR-V буде продаватися тільки з гібридною силовою установкою. Це пояснили одним з етапів нової стратегії марки, в рамках якої вона не буде чекати введення заборон на продаж машин з двигунами внутрішнього згоряння і якомога швидше прибере їх з модельного ряду, залишивши тільки гібриди і електромобілі. Згідно з планами компанії, це відбудеться вже в 2022 році.

Читайте також:  Позашляховик Range Rover отримав дві нові версії

Джерело: Motor1.com