Технології

Ентузіаст зробив голографічний дисплей в домашніх умовах

Голограма

Ентузіаст продемонстрував роботу голографічного дисплея, як у фільмах про “Зоряні війни”. Для цього він не використовував дорогі комплектуючі або компоненти, обмежившись доступними в місцевому магазині деталями і, зрозуміло, своєю винахідливістю.

Технологія проекції тривимірних зображень стає все популярнішою. Так, замість живих слонів і тигрів в цирках з’являються незвичайні візуалізації, що дозволяють створювати дивовижні ефекти завдяки новим технологіям. Зрештою, скоро навіть в туалетах з’являться голограми. Що заважає створити таку проекцію у себе вдома?

Подивитися відео, в якому ентузіаст демонструє робочий голографічний дисплей, можна за посиланням. Щоб побачити картинку, не потрібні спеціальні окуляри або будь-які інші пристосування. У розробці брав участь всього одна людина, що здається дивним, адже картинка не тільки видно, але і рухається в просторі.

Читайте також:  Samsung запатентувала незвичайний Android-слайдер з потужною акустикою

За словами ентузіаста, він використовував тільки недорогі компоненти. Наприклад, камера, що передає відео в реальному часі, була взята з ігрової приставки Xbox (Kinect Depth Camera). Саме зображення формується за рахунок POV-ефекту (Persistence of vision, інерція зору), а світлодіод обертається зі швидкістю 1500 оборотів в хвилину. Відеоряд транслюється зі швидкістю 25 кадрів в секунду.

Джерело: interestingengineering