Технології

Motorola випустить свою відповідь Apple Watch та інші новинки

Moto

Бренд Motorola готується до розширення серії фірмових розумних годинників. У мережі з’явилася дорожня карта релізів нових гаджетів, згідно з якою незабаром будуть представлені відразу три моделі фірмових пристроїв. Крім того, джерело назвало і інші продуктів вендора, що готуються до випуску в цьому році.

Інформацію про майбутні новинки опублікувала канадська компанія eBuyNow – один з партнерів Motorola. Згідно з джерелом, вже в червні на ринок надійде розумний годинник Moto G Watch з круглим дисплеєм і двома плоскими кнопками на корпусі. Очікується, що пристрій дебютує в доступній ціновій категорії.

Moto

У липні очікується реліз ще двох моделей. Перша, під назвою Moto Watch, буде виконана в прямокутному корпусі і отримає візуальну схожість з Apple Watch. Друга, Moto Watch One, обзаведеться класичним круглим дизайном. Технічні характеристики обох новинок не розкриваються. З чуток, їх оснастять чіпами Snapdragon Wear 4100, а в якості прошивки передбачається Google Wear OS.

Читайте також:  Google зменшує дохід YouTube-блогерів. Всьому виною податки

У числі інших очікуваних новинок бренду відзначаються смарт-лампи, очищувачі повітря, камери спостереження і розумний дисплей з функцією відеоняні. Технічні подробиці і дати презентацій пристроїв не повідомляються.