Робота

5 книг, які рекрутери радять прочитати навіть тим, хто не шукає роботу

Книги

Ці 5 книг будуть корисні вам у будь-якому випадку, незалежно від того, шукайте роботу або повністю задоволені своїм поточним кар’єрним становищем, – пише видання Time.

«Мистецтво життя: класичне керівництво по щастя і ефективності»

Мистецтво життя: класичне керівництво по щастя і ефективності

Спочатку той факт, що сучасні HR-менеджери рекомендують книгу грецького філософа, здається трохи дивним, але виконавчий директор рекрутингової компанії Dave Partners Дейв Карвахал упевнений, що в ній містяться ідеї, корисні навіть в умовах нашої реальності. Дейв вважає, що ідеї, описані в книзі і закликають, насамперед, контролювати самого себе, особливо актуальні в століття цифрових технологій.

«Переломний момент: як незначні зміни призводять до глобальних змін»

Переломний момент: як незначні зміни призводять до глобальних змін

Ця книга Малкольма Гладуела розповідає про мистецтво комунікацій із покупцями, які допомагають одним товарам активно продаватися, поки інші припадають пилом на полицях. У цьому виданні не варто шукати рад по працевлаштуванню. Натомість у ньому є багато цікавих фактів про те, як поширюється інформація. Такі знання можна застосовувати у будь-яких сферах.

«Надзвичайна власність: як морські піхотинці США перемагають і виграють»

Надзвичайна власність: як морські піхотинці США перемагають і виграють

За словами Дейва Карахвала, ця книга розповідає про відповідальність та її прояви в різних сферах нашого життя – від бізнесу до особистих питань. Крім того, вона на конкретних прикладах розповідає про те, як вище командування піхоти США, що було в Іраку, ухвалювало рішення, від яких залежало дуже багато.

Зміцнення роботів: технологія і загроза майбутнього безробіття

Зміцнення роботів: технологія і загроза майбутнього безробіття

Автор книги – футуролог Мартін Форд. Він розповідає про те, як буде розвиватися ринок праці в умовах появи на ньому роботів. В майбутньому збільшення кількості пристроїв з штучним інтелектом зросте і змусить людей перекваліфікуватися, розвиватися, здобувати нові навички і т. д.

«Продавець взуття. Історія компанії Nike, розказана її засновником»

Продавець взуття. Історія компанії Nike, розказана її засновником

Надихаюча книга для тих, хто хоче дізнатися, як початківець стартапу зміг перетворитися в одного з найбільших корпоративних гігантів світу.