Авто

Jeep здивував американців ціною Wrangler з двигуном V8

Jeep Wrangler Rubicon 392

Фірма Jeep здивувала американців ціною Wrangler Rubicon 392 з двигуном V8. Багато оснащений позашляховик у виконанні Launch Edition оцінили в 73,5 тисячі доларів, тобто восьмициліндровий всюдихід виявився дорожче 712-сильного суперпікапа RAM TRX, а різниця зі стартовою ціною на базовий Wrangler більш ніж дворазова.

В активі Wrangler Rubicon 392 атмосферний двигун V8 об’ємом 6,4 літра потужністю 476 кінських сил і крутним моментом 637 Нм. Дорожній просвіт збільшений на 50 міліметрів, штатно встановлені «грязьові» покришки зовнішнім діаметром 33 дюйма, а рама, підвіска і мости посилені.

Читайте також:  У мережі показали перший "Запорожець" на електротязі

Фірма Jeep підкреслює, що в список базових опцій Wrangler Rubicon 392 Launch Edition за 73,5 тисячі доларів включені «шкіряний» салон, повний набір систем активної і пасивної безпеки, а також медіасистема Uconnect c 8,4-дюймовим дисплеєм.

Однак за м’який верх з електроприводом, тягово-зчіпний пристрій або камери кругового огляду все одно доведеться переплачувати. Також в ціну не включена доставка-вона обійдеться в додаткові 1495 доларів.

Прямих конкурентів у восьмициліндрового Jeep Wrangler немає, так що американська фірма планує непогано заробити, адже щодо звичайного Wrangler Rubicon з “атмосферником” V6 переплата складе понад 30 тисяч доларів! Дешевше, Wrangler Rubicon 392, виявився навіть куди більш потужний 712-сильний суперпікап RAM TRX: у базовій версії вантажівка коштує 70 тисяч доларів.

Читайте також:  Skoda запустила віртуальний салон, в якому можна посидіти в авто

Продажі Wrangler Rubicon 392 почнуться до кінця березня. Протягом місяця буде запущений конфігуратор моделі і названа мінімальна ціна. За межами США найпотужніший і найшвидший Jeep продавати не планують.