Суспільство

Український борщ потрапив у ТОП-20 найсмачніших перших страв світу

Борщ

Жодна з перших страв традиційної російської кухні – ні щі, ні розсольник, ні окрошка – не потрапили до переліку CNN.

Підрозділ CNN “Travel” склав свій рейтинг найкращих супів світу. Про це повідомляється на їхньому сайті.

У список потрапили 20 страв з Грузії, В’єтнаму, Португалії, Перу, Іспанії та ряду інших країн.

Серед них опинився і український борщ, який автори розмістили на 3-му місці. Вище української страви виявився в’єтнамський фо з яловичини і нігерійський суп банга.

Читайте також:  У Києві за три місяці - понад п'ять тисяч скарг на домашнє насильство

“Шматочок ніжного буряка, плаваючий в яскраво-червоному бульйоні для супу, який так люблять в Україні і в усій Східній Європі. Борщ, часто приправлений ложкою сметани, – це все що завгодно, але не просто буряковий суп. Він отримує гоструватий смак від квасу, молочно-ферментованого бурякового соку, ще однієї регіональної фірмової страви”, – описують автори українську страву.

Вони помітили, що, хоча суп іноді відносять до російської кухні, це твердження надто оскаржується.

Крім того, в ТОП-20 увійшов грузинський суп харчо, нігерійський суп банга, в’єтнамський фо бо, французький буйябес, португальський кальдо верде, магрибський чорба фрік, перуанський чупе де камаронес, іспанський гаспачо, західноафриканський арахісовий суп, американський гамбо, марокканський харіра, китайський ланчжоу, мьянмарський мохінга, мексиканський менудо, бразильський мокека де камарау, індонезійський сото аям, тайський тому ям, японський рамен і турецький яйла чорбаси.