Авто

Toyota побудує “розумне” місто

Woven City

Компанія Toyota спільно з Woven Planet провели церемонію закладки фундаменту для будівництва унікального екологічного “розумного” міста Woven City.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Захід відбувся 23 лютого на стоянці старих автомобілів поруч з колишнім заводом Хигаси-Фудзі компанії Toyota Motor East Japan (TMEJ).

За словами президента Toyota “Woven City – це орієнтованість на людину, жива лабораторія та місто, що постійно розвивається. Разом з нашими партнерами по проекту ми візьмемо на себе завдання створення майбутнього, у якому люди різного походження вміють жити щасливо”.

Читайте також:  Українці перейшли з електромобілів на гібриди

Вперше Toyota оголосила про проект будівництва Woven City на виставці CES 2020 у Лас-Вегасі у січні минулого року. Проект дозволить втілити у життя нові технології в реальних умовах у широкому діапазоні галузей, таких як автономне водіння, персональна мобільність, робототехніка та штучний інтелект.

Woven City

У Woven City буде три типи вулиць, переплетених один з одним на рівні землі: один призначений для машин з автопілотом, другий – для пішоходів, а третій – для персональних транспортних засобів. Також буде одна підземна дорога, по якій будуть перевозитися товари.

У Woven City спочатку буде приблизно 360 жителів, в основному літніх людей, сімей з маленькими дітьми та винахідників. Згодом чисельність мешканців міста зросте до 2000 чоловік, у тому числі працівників Toyota. Інфраструктура Woven City спрямована на створення середовища, у якому своєчасно створюються винаходи, здатні вирішувати соціальні проблеми.