Авто

Автомобілі Mitsubishi збиратимуть на заводах Renault

Mitsubishi Outlander

На заводах Renault, розташованих на території Європи, налагодять випуск автомобілів Mitsubishi, повідомляє Financial Times. Зокрема, мова йде про новий кросовер Outlander, який побудований на платформі альянсу Renault-Nissan.

У 2020 році стало відомо, що Mitsubishi призупинила запуск нових моделей в Європі в рамках глобального антикризового плану, покликаного урізати витрати на 20 відсотків протягом двох років. Основний фокус марки повинен був зміститися на Азію.

Однак, як з’ясувало видання Financial Times, японський автовиробник розглядає можливість відновлення збірки автомобілів на території Європи.

Читайте також:  Nissan і Mitsubishi випустять електрокар за 485 000 гривень

По-перше, деякі моделі Mitsubishi, наприклад, новий Outlander, Уніфіковані з моделями альянсу Renault-Nissan, так що перенесення виробництва на потужності заводу Renault не зажадає великих витрат.

По-друге, європейські підприємства французької марки в даний час працюють не на повну потужність – вони завантажені приблизно на 70 відсотків, що дозволяє збільшити обсяги виробництва.

За підсумками 2020 року частка Mitsubishi від загального обсягу продажів нових автомобілів в Європі склала один відсоток. При цьому модель Outlander PHEV в минулому році стала лідером з продажу в сегменті підключаються гібридів.