Авто

Автомобільний концерн Geely почав виробництво космічних супутників

Супутник

Свої супутники Geely організовує в власну низькоорбітальних систему.

Китайський автомобільний концерн Geely зробив перший крок в освоєнні космічного простору-фірма отримала від Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР ліцензію на комерційне виробництво космічних супутників.

“Запуск виробництва супутників має вирішальне значення для індустрії, а підприємство в Тайчжоу зможе задовольняти зростаючі потреби цієї швидко розвивається галузі. У тому числі, по частині оперативного оновлення технологій і розширення функціональності”, — заявив генеральний директор Geely Technology Group Сюй Чжихао.

Читайте також:  Nissan вирішив долю Skyline

Збірка космічних апаратів буде налагоджена в китайському Тайчжоу. Низькоорбітальне супутникове угруповання Geely буде використовувати для створення мережі «розумних» автомобілів, що взаємодіють через бездротове підключення між собою і дорожньою інфраструктурою.

На базі супутникової системи Geely має намір в майбутньому організувати власну екосистему управління безпілотними автомобілями, а також сервіси в області мобільності, включаючи транспорт, який вміє спілкуватися один з одним і підлаштовуватися під різні дорожні та кліматичні умови експлуатації.

Низькоорбітальні супутники Geely будуть підтримувати високошвидкісну передачу даних, точну навігацію і хмарні обчислення, а також забезпечать швидкі бездротові оновлення по транспортних засобів і «доставку контенту» власникам компанії.

Читайте також:  В Естонії створили перше в світі автономне водневе авто

У Geely відзначають, що навігація з використанням низькоорбітальних супутників виявиться набагато точніше і без наземних станцій, оскільки сучасні супутники GPS знаходяться на занадто високих для точності орбітах. Низькоорбітальні ж супутники гарантують визначення точності місця розташування до сантиметра. Про терміни запуску орбітального угруповання Geely не повідомляється.