Технології

Google розробила «режим пенсіонера» для смарт-телевізорів

Google TV Basic

Не секрет, що літнім людям і недосвідченим користувачам буває складно впоратися з розумною технікою. З чуток, незабаром користуватися розумними телевізорами їм стане простіше.

Згідно зі звітом інсайдерів, нова функція платформи Google TV дозволить швидко перетворити смарт-пристрій в класичний ТВ без “зайвих” елементів інтерфейсу.

Ідея, яку переслідує Google, полягає в можливості кастомізації телевізора під свої потреби. Так, при первинному налаштуванні користувач отримає можливість вибрати “базовий” режим роботи.

Читайте також:  Disney перенесла відомого персонажа в реальність [ВІДЕО]

У ньому збережеться можливість підключати зовнішні джерела сигналу і переглядати ефірні канали, а доступ до функцій Smart TV і голосового помічника буде закритий.

При цьому нова опція не буде прив’язана до версії ОС — рішення про її впровадження будуть приймати самі виробники електроніки.

При бажанні повернутися до стандартних налаштувань можна буде в будь-який момент через меню спрощеного режиму. За словами інсайдерів з посиланням на представників Google подібна функція розроблена, в тому числі на перспективу.

Згодом навіть флагманські моделі телевізорів застаріють, і перевівши їх в такий режим, користувач зможе і далі використовувати ТВ як простий дисплей, відключивши смарт-функції.

Читайте також:  В ядрі нашої планети відкрита раніше невідома структура

Джерело: 9to5Google