Технології

Суд зобов’язав Valve розкрити комерційну таємницю Steam

Apple vs Epic Games

Минулого тижня ми повідомляли про те, що Apple викликала в суд Valve у справі Epic Games, зажадавши у компанії Гейба Ньюелла розкриття комерційної таємниці в інтересах розгляду. Суд задовольнив цей запит: тепер Valve зобов’язана представити суду частину секретної інформації по Steam.

Світовий суддя Томас С. Хіксон підтвердив легітимність повістки до суду для Valve, відправленої Apple. Однак даних від Steam зажадав дещо менше, ніж хотіли юристи “яблучної” корпорації: сервіс повинен надати дані по 436 ігор, а також розкрити продажі, дохід і виручку Steam.

Читайте також:  Користувачі Xiaomi обрали "народний" смартфон. Моделі вже п'ять років

В ході слухання представники Valve наполягали, що для збору навіть цієї інформації потрібно виділити кілька співробітників на повний робочий день, що буде для компанії обтяжливо.

Суддя прислухався до аргументів юристів Apple, які запевняли, що дані необхідні в суді для повного аналізу ринків цифрової дистрибуції на кшталт App Store.

Компанія Epic Games вважає, що тридцятивідсоткова комісія Apple занадто висока; Apple ж збирається довести, що за такою схемою працюють всі платформи. І без даних Steam не обійтися. Valve зобов’язана надати інформацію до середини березня 2021 року.

Джерело: macrumors