Технології

ПК-версія Google Chrome отримала корисну фішку Android

Google Chrome

Через півроку після анонсу десктопна версія браузера Google отримала обіцяну функцію, яка дебютувала на платформі Android ще в 2019 році. Мова про Live Caption-інструмент для вирішення проблем з якістю або сприйняттям звуку при запуску мультимедійного контенту.

Live Caption

Функція Live Caption на льоту перетворює звукову доріжку практично з будь-якого джерела в субтитри. Вона корисна при перегляді відео в галасливій обстановці, а також при відсутності навушників або наявності проблем зі слухом.

Читайте також:  Нові смарт-телевізори HUAWEI з висувними камерами [ФОТО]

Випробувати нову можливість вже зараз можуть користувачі стабільної версії Chrome 88. Для появи відповідного вимикача його потрібно активувати за допомогою команди chrome: / / flags / #enable-accessibility-live-caption в адресному рядку браузера.

Live Caption

Після перезапуску в правому верхньому куті вікна Chrome з’явиться іконка Live Caption. Судячи з відгуків, зараз функція не працює на YouTube, а в інших сценаріях використання може вести себе нестабільно.

Очікується, що ці проблеми будуть виправлені в наступних оновленнях програми. Випробувати нову функцію можна у версіях браузера для Windows, macOS і Chrome OS.