Авто

Peugeot радикально змінила логотип

Peugeot

Компанія Peugeot представила новий логотип: незважаючи на те, що в емблемі як і раніше присутній лев, її дизайн змінився радикально.

З 25 лютого 2021 року Peugeot використовує нову емблему марки: вона являє собою герб із зображенням голови лева. У компанії пояснили, що новий логотип символізує універсальний стиль, який відображає культурне різноманіття, непідвладний часу.

«Для великих династій Європи одним з головних відмінних знаків завжди залишався геральдичний щит, – йдеться в офіційній заяві компанії. – Він говорить про статус власника, міцні традиції, багату історію прізвища».

Читайте також:  Новий Kia Sportage показали на відео зовні і всередині

З 1850 року логотип Peugeot змінювався десять разів, проте центральною фігурою завжди залишався лев. Нова, одинадцята версія емблеми була розроблена міжнародною дизайн-студією Peugeot Design Lab.

Компанія не обмежилася новим логотипом і змінила і фірмовий стиль, в якому будуть оформлені дилерські центри, аксесуари та комунікаційні матеріали Peugeot.

Крім того, сайт марки в найближчій перспективі стане частиною «віртуального дилерського центру»: процес онлайн-покупок стане простим і інтуїтивно зрозумілим, і буде охоплювати всі етапи, від знайомства з автомобілем і конфігурування до укладення контрактів і отримання кредитів.

Першою моделлю з новим логотипом стане Peugeot 308 наступного покоління, який, за попередніми даними, побачить світ в 2021 або 2022 році.

Читайте також:  У Nissan розповіли, яким випробуванням піддали електрокар Ariya

Джерело: Peugeot