Технології

Qualcomm поліпшить тактильне сприйняття Android-смартфонів

Вібрація Android

З випуском iPhone 6S компанія Apple довела, що вібрація в смартфоні може бути приємною. Слідом і інші виробники почали приділяти увагу цьому питанню. Як стало відомо, Qualcomm і Lofelt об’єдналися з метою поліпшити тактильну віддачу в Android-смартфонах.

У рамках своєї співпраці Qualcomm і Lofelt мають намір поліпшити якість тактильної віддачі пристроїв на базі процесорів Snapdragon. Розробка дозволить зробити приємнішою тактильну чутливість в мобільних іграх та інших імерсивних додатках.

Читайте також:  Новий браузер Firefox захищає користувачів від витоку даних

У Lofelt не приховують, що Apple задала високий рівень з випуском вібромотора Taptic Engine в 2015 році, який в 2019-му був поліпшений до Core Haptics. У випадку з Android кожен виробник самостійно вирішує питання тактильної віддачі, тому вони мають намір разом з Qualcomm створити універсальне рішення для всіх.

“Тактильні відчуття Lofelt схожі на Core Haptics для Android. Вони забезпечують незабутні враження від мобільних ігор і нові способи взаємодії UX / UI для додатків майбутнього. Ми раді бути першою компанією, що спеціалізується на тактильних відчуттях, сертифікованої для Qualcomm Snapdragon”, — заявив Даніель Бюттнер, генеральний директор Lofelt.

Читайте також:  Середній обсяг пам'яті в iPhone все ще більше, ніж в Android

Qualcomm і LofeIt мають намір ліцензувати це програмне середовище та API для інших OEM-виробників пристроїв Android, що використовують процесори Snapdragon. Поки неясно, коли з’являться перші гаджети з підтримкою цієї технології. До слова, технологія тактильного відгуку LofeIt використовується в деяких навушниках Razer.

Варто відзначити, що і сама Google зайнялася питанням вібрації в Android 12. Так, в операційній системі з’явилася можливість передачі вібрації зі смартфона на підключені геймпади. Крім того, в коді прошивки виявили можливість тактильного супроводу відтворюваних смартфоном звуків.