Технології

Google «прокачала» старі версії Android новими функціями

Android

Google не тільки працює над новою версією Android, але і вдосконалює більш ранні ревізії ОС. Компанія випустила ряд оновлень з новими функціями для власників Android 7.0 і вище — докладний опис нововведень вже з’явилося в офіційному блозі софтмейкера.

Перша зміна торкнулася функцій безпеки в Android 9 і новіших версіях. Так, при введенні Користувачем пароля за допомогою автозаповнення, Google буде кожен раз перевіряти, чи не був він скомпрометований раніше. При виявленні комбінації символів в списку “засвічених”, система запропонує змінити пароль на більш складний.

Читайте також:  Другий дисплей у iPhone 13 на реалістичному концепті [ВІДЕО]

Android

Ще одним нововведенням стало планування відправки повідомлень. Утримуючи натиснутою екранну кнопку “Відправити”, користувачі Android 7 і новіших збірок можуть вибрати відповідні дату і час.

Іншою корисною опцією стала підтримка темного інтерфейсу оформлення Google Maps – тепер додаток буде переходити в “нічний режим”, якщо він включений на рівні операційної системи.

Компанія також пообіцяла поліпшити роботу “Google Асистента”. Голосовий помічник буде відправляти повідомлення і здійснювати телефонні дзвінки, а також відповідати на питання без необхідності фізичної взаємодії з телефоном.

Android

Торкнулися зміни і автомобілістів-так, в Android Auto з’являться функція поділу екрану в режимі багатозадачності для великих дисплеїв, призначені для користувача шпалери, ярлики швидких дій і нові ігри.

Читайте також:  В захищеному месенджері Signal можна буде розплатитися криптовалютою

Крім того, Google подбала про користувачів з обмеженими можливостями. Функція TalkBack для читання вмісту екрану отримає інтуїтивно зрозумілі жести для управління і більш зручне меню.

Зазначені зміни вже доступні в деяких регіонах, швидкість поширення апдейтів також може залежати від виробників пристроїв.