Технології

Samsung запатентувала незвичайний Android-слайдер з потужною акустикою

Samsung AKG

Патентний портфель Samsung поповнила чергова розробка: смартфон у форм-факторі слайдера, який можна зрушувати в двох різних напрямках. Завдяки такій конструкції апарат отримав розширену функціональність, поєднавши екран без вирізів з висувною фронталкою і просунутим динаміком на фронтальній панелі.

Samsung AKG

Подробиці про новий пристрій компанії були опубліковані на сайті патентного відомства США (USPTO). Згідно з офіційною документацією, конструкція гаджета дозволяє зрушувати дисплейний модуль вниз і вгору, відкриваючи при цьому фронтальну камеру і решітку динаміка відповідно.

Читайте також:  Розроблено систему управління смартфоном очима [ВІДЕО]

Таке рішення дозволить не тільки обійтися без вирізу на екрані під селфі-модуль, але і обладнати апарат просунутої аудіосистемою AKG, розміри динаміка якої будуть більше, ніж у стандартних рішень в торці корпусу.

Samsung AKG

Судячи з ескізів пристрою, прикладених до патенту, апарат буде оснащений потрійною основною камерою. На основі патентних ескізів дизайнери порталу LetsGoDigital також створили якісні рендери з передбачуваним дизайном смартфона.

Технічні характеристики, можлива дата випуску і ціна оригінального гаджета Samsung поки невідомі.